More
Vendo Casa En San Lorenzo . Barrio San Antonio | inver.tips
Back to listings
3bd 433m² - San Lorenzo
San Lorenzo, Central
Deal Rank #13838
Investment Rank #13620
Deal Score
15
Investment Score
19
Key Metrics
Price
$114,033
Built Area
433 m²
Terrain
433 m²
Price/m²
$263/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
1
Parking
0
Investment
Est. Monthly Rent
$544/mo
Gross Yield
5.7%
Neighborhood Trend
+26.4%
Days on Market
232d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
May 14, 2026
Last Seen
May 14, 2026
Quality Penalty
-78%
View on InfoCasas