More
Casa - Venta - San Lorenzo, Paraguay | inver.tips
Back to listings
5bd 135m² - San Lorenzo
San Lorenzo, Central
Deal Rank #9597
Investment Rank #2595
Deal Score
39
Investment Score
76
Key Metrics
Price
$112,821
Built Area
135 m²
Terrain
666 m²
Price/m²
$836/m²
Bedrooms
5
Bathrooms
3
Parking
3
Investment
Est. Monthly Rent
$2566/mo
Gross Yield
27.3%
Neighborhood Trend
+25.7%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
230d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas