More
Casa - Venta - San Lorenzo, Paraguay | inver.tips
Back to listings
5bd 388m² - San Lorenzo
San Lorenzo, Central
Deal Rank #6518
Investment Rank #2418
Deal Score
49
Investment Score
77
Key Metrics
Price
$213,098
Built Area
388 m²
Terrain
360 m²
Price/m²
$549/m²
Bedrooms
5
Bathrooms
3
Parking
0
Investment
Est. Monthly Rent
$1792/mo
Gross Yield
10.1%
Neighborhood Trend
+25.2%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
222d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
May 12, 2026
Last Seen
May 12, 2026
View on InfoCasas