More
Casa - Venta - San Cristóbal, Paraguay | inver.tips
Back to listings
5bd 120m² - San Cristóbal
San Cristóbal, Asunción
Deal Rank #8191
Investment Rank #11758
Deal Score
45
Investment Score
38
Key Metrics
Price
$190,000
Built Area
120 m²
Terrain
480 m²
Price/m²
$1583/m²
Bedrooms
5
Bathrooms
2
Parking
3
Neighborhood Trend
-12.4%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
229d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
May 14, 2026
Last Seen
May 14, 2026
View on InfoCasas