More
LAMBARÉ, B° MBACHIO II✨ TU HOGAR FELIZ | inver.tips
Back to listings
3bd 400m² - Lambaré
Lambaré, Central
Deal Rank #858
Investment Rank #2605
Deal Score
72
Investment Score
76
Key Metrics
Price
$166,667
Built Area
400 m²
Terrain
360 m²
Price/m²
$417/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
3
Parking
2
Investment
Est. Monthly Rent
$1062/mo
Gross Yield
7.6%
Neighborhood Trend
+2.6%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
220d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas