More
Vendo 5.000 M2 En Aregua - Isla Valle – | inver.tips
Back to listings
3bd 150m² - Areguá
Areguá, Central
Deal Rank #13256
Investment Rank #11485
Deal Score
20
Investment Score
40
Key Metrics
Price
$130,000
Built Area
150 m²
Terrain
5 m²
Price/m²
$867/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
2
Parking
0
Neighborhood Trend
+6.9%
Details
Condition
Needs renovation
Seller
Agency
Days on Market
222d
Flood Risk
-
First Listed
May 15, 2026
Last Seen
May 15, 2026
View on InfoCasas