More
VENDO CASA A ESTRENAR EN AREGUA | inver.tips
Back to listings
2bd 56m² - Areguá
Areguá, Central
Deal Rank #10425
Investment Rank #7160
Deal Score
35
Investment Score
61
Key Metrics
Price
$37,179
Built Area
56 m²
Terrain
144 m²
Price/m²
$664/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
1
Parking
2
Investment
Est. Monthly Rent
$639/mo
Gross Yield
20.6%
Neighborhood Trend
+6.9%
Details
Condition
Used
Seller
Agency
Days on Market
217d
Flood Risk
-
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas