More
MANSIÓN EN SAN LORENZO BARRIO SAN JOSÉ | inver.tips
Back to listings
4bd 800m² - San Lorenzo
San Lorenzo, Central
Deal Rank #13158
Investment Rank #13340
Deal Score
18
Investment Score
19
Key Metrics
Price
$208,000
Built Area
800 m²
Terrain
1200 m²
Price/m²
$260/m²
Bedrooms
4
Bathrooms
3
Parking
2
Investment
Est. Monthly Rent
$940/mo
Gross Yield
5.4%
Neighborhood Trend
+25.5%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
215d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 8, 2026
Quality Penalty
-78%
View on InfoCasas