More
Casa - Venta - Ñemby, Paraguay | inver.tips
Back to listings
5bd 180m² - Ñemby
Ñemby, Central
Deal Rank #10268
Investment Rank #8296
Deal Score
36
Investment Score
57
Key Metrics
Price
$116,223
Built Area
180 m²
Terrain
430 m²
Price/m²
$646/m²
Bedrooms
5
Bathrooms
2
Parking
1
Investment
Est. Monthly Rent
$783/mo
Gross Yield
8.1%
Neighborhood Trend
+3.8%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
218d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 15, 2026
View on InfoCasas