More
Chalet - Venta - San Lorenzo, Paraguay | inver.tips
Back to listings
3bd 128m² - San Lorenzo
San Lorenzo, Central
Deal Rank #3518
Investment Rank #1842
Deal Score
60
Investment Score
79
Key Metrics
Price
$75,222
Built Area
128 m²
Terrain
210 m²
Price/m²
$588/m²
Bedrooms
3
Est. Monthly Rent
$655/mo
Gross Yield
10.5%
Neighborhood Trend
+27.2%
Details
Condition
Brand new
Seller
Agency
Days on Market
215d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Mar 7, 2026
Last Seen
Mar 7, 2026
View on InfoCasas