Back to listings
3bd 722m² - Lambaré
Lambaré, Central
Deal Rank #13405
Investment Rank #13746
Deal Score
18
Investment Score
17
Key Metrics
Price
$219,000
Built Area
722 m²
Terrain
510 m²
Price/m²
$303/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
3
Parking
2
Investment
Est. Monthly Rent
$1020/mo
Gross Yield
5.6%
Neighborhood Trend
+1.6%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
211d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Apr 23, 2026
Last Seen
Apr 23, 2026
Quality Penalty
-78%
View on InfoCasas