More
Casa - Venta - Vista Alegre, Paraguay | inver.tips
Back to listings
2bd 85m² - Vista Alegre
Vista Alegre, Asunción
Deal Rank #8760
Investment Rank #10077
Deal Score
43
Investment Score
49
Key Metrics
Price
$90,032
Built Area
85 m²
Terrain
389 m²
Price/m²
$1059/m²
Parking
3
Neighborhood Trend
+12.2%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
212d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
May 15, 2026
Last Seen
May 15, 2026
View on InfoCasas