More
VENDO CASA EN NAZARETH A PRECIO DE TERRENO | inver.tips
Back to listings
4bd 525m² - Nazareth
Nazareth, Asunción
Deal Rank #13336
Investment Rank #13371
Deal Score
18
Investment Score
22
Key Metrics
Price
$500,000
Built Area
525 m²
Terrain
1000 m²
Price/m²
$952/m²
Bedrooms
4
Bathrooms
3
Parking
3
Neighborhood Trend
-16.3%
Details
Condition
Needs maintenance
Seller
Agency
Days on Market
208d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
May 7, 2026
Last Seen
May 7, 2026
Quality Penalty
-50%
View on InfoCasas