More
vendo amplia propiedad en luque | inver.tips
Back to listings
3bd 213m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #428
Investment Rank #114
Deal Score
76
Investment Score
91
Key Metrics
Price
$60,256
Built Area
213 m²
Terrain
360 m²
Price/m²
$283/m²
Bedrooms
3
Est. Monthly Rent
$1075/mo
Gross Yield
21.4%
Neighborhood Trend
+5.7%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
200d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas