More
HERMOSA CASA PAREADA A ESTRENAR | inver.tips
Back to listings
0bd 227m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #12128
Investment Rank #11890
Deal Score
26
Investment Score
35
Key Metrics
Price
$265,000
Built Area
227 m²
Terrain
241 m²
Price/m²
$1167/m²
Bedrooms
0
Bathrooms
0
Parking
0
Investment
Est. Monthly Rent
$1781/mo
Gross Yield
8.1%
Neighborhood Trend
+6.0%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
202d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
Quality Penalty
-50%
View on InfoCasas