Back to listings
3bd 250m² - Obrero
Obrero, Asunción
Deal Rank #2671
Investment Rank #6925
Deal Score
63
Investment Score
62
Key Metrics
Price
$100,607
Built Area
250 m²
Terrain
330 m²
Price/m²
$402/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
1
Parking
0
Neighborhood Trend
+33.4%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
202d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Mar 2, 2026
Last Seen
Mar 2, 2026
View on InfoCasas