More
CASA EN VENTA - ZONA CONMEBOL | inver.tips
Back to listings
3bd 350m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #5064
Investment Rank #5463
Deal Score
55
Investment Score
66
Key Metrics
Price
$282,832
Built Area
350 m²
Terrain
426 m²
Price/m²
$808/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
3
Parking
3
Investment
Est. Monthly Rent
$816/mo
Gross Yield
3.5%
Neighborhood Trend
+5.8%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
204d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 17, 2026
Last Seen
Feb 17, 2026
View on InfoCasas