More
VENDO DEPARTAMENTO EN POZO - LAS LOMAS | inver.tips
Back to listings
1bd 31m² - Las Lomas
Las Lomas, Asunción
Deal Rank #3292
Investment Rank #2325
Pre-Construction
Deal Score
61
Investment Score
74
Key Metrics
Price
$60,041
Built Area
31 m²
Price/m²
$1937/m²
Bedrooms
1
Bathrooms
1
Parking
0
Investment
Est. Monthly Rent
$831/mo
Gross Yield
16.6%
Neighborhood Trend
+1.8%
Details
Condition
Pre-construction
Seller
Agency
Days on Market
195d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas