More
Departamento - Venta - Luque, Paraguay | inver.tips
Back to listings
2bd 72m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #943
Investment Rank #1846
Deal Score
73
Investment Score
76
Key Metrics
Price
$79,000
Built Area
72 m²
Price/m²
$1097/m²
Parking
1
Investment
Est. Monthly Rent
$668/mo
Gross Yield
10.1%
Neighborhood Trend
+8.7%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
194d
Flood Risk
LOW
First Listed
Feb 19, 2026
Last Seen
Feb 19, 2026
View on InfoCasas