Back to listings
4bd 177m² - Lambaré
Lambaré, Central
Deal Rank #5606
Investment Rank #3204
Deal Score
53
Investment Score
74
Key Metrics
Price
$111,065
Built Area
177 m²
Terrain
360 m²
Price/m²
$627/m²
Bedrooms
4
Bathrooms
3
Parking
2
Investment
Est. Monthly Rent
$1632/mo
Gross Yield
17.6%
Neighborhood Trend
+1.6%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
197d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Apr 28, 2026
Last Seen
Apr 28, 2026
View on InfoCasas