More
Casa-Venta-PY Central San Lorenzo | inver.tips
Back to listings
5bd 350m² - San Lorenzo
San Lorenzo, Central
Deal Rank #663
Investment Rank #13
Deal Score
74
Investment Score
95
Key Metrics
Price
$115,385
Built Area
350 m²
Terrain
312 m²
Price/m²
$330/m²
Bedrooms
5
Bathrooms
3
Parking
3
Investment
Est. Monthly Rent
$2566/mo
Gross Yield
26.7%
Neighborhood Trend
+25.7%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
197d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas