More
CASA EN VENTA, MARIANO ROQUE ALONSO | inver.tips
Back to listings
3bd 157m² - Mariano Roque Alonso
Mariano Roque Alonso, Central
Deal Rank #6340
Investment Rank #8358
Deal Score
50
Investment Score
57
Key Metrics
Price
$98,966
Built Area
157 m²
Terrain
157 m²
Price/m²
$630/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
1
Parking
3
Investment
Est. Monthly Rent
$1200/mo
Gross Yield
14.6%
Neighborhood Trend
+1.5%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
194d
Flood Risk
MEDIUM
First Listed
Apr 30, 2026
Last Seen
Apr 30, 2026
View on InfoCasas