More
Vendo Departamento En Las Lomas - Casa M | inver.tips
Back to listings
5bd 250m² - Las Lomas
Las Lomas, Asunción
Deal Rank #8285
Investment Rank #11146
Deal Score
43
Investment Score
39
Key Metrics
Price
$832,000
Built Area
250 m²
Price/m²
$3328/m²
Bedrooms
5
Bathrooms
3
Parking
2
Investment
Est. Monthly Rent
$1012/mo
Gross Yield
1.5%
Neighborhood Trend
+1.6%
Details
Condition
Brand new
Seller
Agency
Days on Market
192d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
Feb 19, 2026
View on InfoCasas