More
Casa en venta – Luque, Barrio Campo Grande | inver.tips
Back to listings
3bd 20m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #10635
Investment Rank #8526
Deal Score
35
Investment Score
56
Key Metrics
Price
$103,218
Built Area
20 m²
Terrain
437 m²
Price/m²
$5161/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
2
Parking
3
Investment
Est. Monthly Rent
$816/mo
Gross Yield
9.5%
Neighborhood Trend
+5.8%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
192d
Flood Risk
LOW
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas