More
VENDO DEPARTAMENTO EN NATANIA 86 | inver.tips
Back to listings
1bd 35m² - Trinidad
Trinidad, Asunción
Deal Rank #5435
Investment Rank #2395
Deal Score
53
Investment Score
74
Key Metrics
Price
$54,500
Built Area
35 m²
Price/m²
$1557/m²
Bedrooms
1
Bathrooms
1
Parking
0
Investment
Est. Monthly Rent
$750/mo
Gross Yield
16.5%
Neighborhood Trend
+13.4%
Details
Condition
Brand new
Seller
Agency
Days on Market
191d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Mar 14, 2026
Last Seen
Mar 14, 2026
View on InfoCasas