More
Casa-Venta-PY Asunción Bella Vista Presbitero Leon Presbitero Felipe Leon | inver.tips
Back to listings
2bd 180m² - Asunción
Asunción, Asunción
Deal Rank #3021
Investment Rank #5353
Deal Score
62
Investment Score
66
Key Metrics
Price
$121,795
Built Area
180 m²
Terrain
540 m²
Price/m²
$677/m²
Parking
1
Investment
Est. Monthly Rent
$897/mo
Gross Yield
8.8%
Neighborhood Trend
+2.9%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
191d
Flood Risk
LOW
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas