More
PREVENTA EXCLUSIVA - INNOVA PACHECO | inver.tips
Back to listings
1bd 44m² - Recoleta
Recoleta, Asunción
Deal Rank #677
Investment Rank #151
Pre-Construction
Deal Score
76
Investment Score
89
Key Metrics
Price
$49,187
Built Area
44 m²
Price/m²
$1118/m²
Bedrooms
1
Bathrooms
1
Parking
1
Investment
Est. Monthly Rent
$700/mo
Gross Yield
17.1%
Neighborhood Trend
+7.8%
Details
Condition
Pre-construction
Seller
Agency
Days on Market
191d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas