More
VENTA DE CASA EN VILLA AURELIA, 542mts2 | inver.tips
Back to listings
5bd 280m² - Villa Aurelia
Villa Aurelia, Asunción
Deal Rank #8313
Investment Rank #10544
Deal Score
43
Investment Score
43
Key Metrics
Price
$258,000
Built Area
280 m²
Terrain
542 m²
Price/m²
$921/m²
Bedrooms
5
Bathrooms
3
Parking
2
Investment
Est. Monthly Rent
$2500/mo
Gross Yield
11.6%
Neighborhood Trend
-4.0%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
182d
Flood Risk
MEDIUM
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
Mar 3, 2026
View on InfoCasas