More
VENDO DUPLEX A ESTRENAR EN LOMA PYTA | inver.tips
Back to listings
4bd 156m² - Asunción
Asunción, Asunción
Deal Rank #4841
Investment Rank #3207
Deal Score
55
Investment Score
74
Key Metrics
Price
$147,992
Built Area
156 m²
Terrain
180 m²
Price/m²
$949/m²
Bedrooms
4
Bathrooms
3
Parking
1
Investment
Est. Monthly Rent
$2625/mo
Gross Yield
21.3%
Neighborhood Trend
+2.9%
Details
Condition
Brand new
Seller
Agency
Days on Market
187d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 28, 2026
Last Seen
Feb 28, 2026
View on InfoCasas