More
VENDO CASA EN MARIANO ROQUE ALONSO M. AUXILIADORA | inver.tips
Back to listings
3bd 200m² - Mariano Roque Alonso
Mariano Roque Alonso, Central
Deal Rank #631
Investment Rank #2325
Deal Score
74
Investment Score
77
Key Metrics
Price
$55,769
Built Area
200 m²
Terrain
360 m²
Price/m²
$279/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
1
Parking
2
Investment
Est. Monthly Rent
$1065/mo
Gross Yield
22.9%
Neighborhood Trend
+5.0%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
186d
Flood Risk
-
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas