Back to listings
5bd 137m² - Lambaré
Lambaré, Central
Deal Rank #8781
Investment Rank #6559
Deal Score
42
Investment Score
63
Key Metrics
Price
$103,216
Built Area
137 m²
Terrain
137 m²
Price/m²
$753/m²
Bedrooms
5
Bathrooms
3
Parking
3
Investment
Est. Monthly Rent
$1555/mo
Gross Yield
18.1%
Neighborhood Trend
+2.0%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
186d
Flood Risk
LOW
First Listed
Apr 29, 2026
Last Seen
Apr 29, 2026
View on InfoCasas