More
CASA A REFACCIONAR EN VENTA - LAMBARÉ | inver.tips
Back to listings
5bd 190m² - Lambaré
Lambaré, Central
Deal Rank #3964
Investment Rank #1298
Deal Score
58
Investment Score
82
Key Metrics
Price
$86,485
Built Area
190 m²
Terrain
360 m²
Price/m²
$455/m²
Bedrooms
5
Bathrooms
3
Parking
3
Investment
Est. Monthly Rent
$1062/mo
Gross Yield
14.7%
Neighborhood Trend
+2.6%
Details
Condition
Needs renovation
Seller
Agency
Days on Market
184d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Mar 17, 2026
Last Seen
Mar 17, 2026
View on InfoCasas