More
CASA EN VENTA, MARIANO ROQUE ALONSO | inver.tips
Back to listings
3bd 150m² - Mariano Roque Alonso
Mariano Roque Alonso, Central
Deal Rank #4810
Investment Rank #6457
Deal Score
55
Investment Score
63
Key Metrics
Price
$84,823
Built Area
150 m²
Terrain
150 m²
Price/m²
$565/m²
Bedrooms
3
Est. Monthly Rent
$1065/mo
Gross Yield
15.1%
Neighborhood Trend
+5.0%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
186d
Flood Risk
MEDIUM
First Listed
Mar 6, 2026
Last Seen
Mar 6, 2026
View on InfoCasas