More
Vendo Casa A Refaccionar En Lambare | inver.tips
Back to listings
5bd 190m² - Lambaré
Lambaré, Central
Deal Rank #2431
Investment Rank #517
Deal Score
64
Investment Score
87
Key Metrics
Price
$64,103
Built Area
190 m²
Terrain
360 m²
Price/m²
$337/m²
Bedrooms
5
Bathrooms
3
Parking
0
Investment
Est. Monthly Rent
$1555/mo
Gross Yield
29.1%
Neighborhood Trend
+2.0%
Details
Condition
Needs maintenance
Seller
Agency
Days on Market
186d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas