More
Casa - Venta - Luque, Paraguay | inver.tips
Back to listings
2bd 100m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #8055
Investment Rank #5934
Deal Score
44
Investment Score
64
Key Metrics
Price
$88,462
Built Area
100 m²
Terrain
320 m²
Price/m²
$885/m²
Est. Monthly Rent
$570/mo
Gross Yield
7.7%
Neighborhood Trend
+5.7%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
178d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas