More
VENDO HERMOSA CASA EN ASUNCION | inver.tips
Back to listings
3bd 530m² - Mariscal Estigarribia
Mariscal Estigarribia, Asunción
Deal Rank #11771
Investment Rank #13214
Deal Score
30
Investment Score
25
Key Metrics
Price
$590,000
Built Area
530 m²
Terrain
975 m²
Price/m²
$1113/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
3
Parking
3
Neighborhood Trend
-23.5%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
188d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
May 16, 2026
Last Seen
May 16, 2026
Quality Penalty
-50%
View on InfoCasas