Back to listings
2bd 88m² - Capiatá
Capiatá, Central
Deal Rank #7012
Investment Rank #10472
Deal Score
47
Investment Score
44
Key Metrics
Price
$62,724
Built Area
88 m²
Terrain
192 m²
Price/m²
$713/m²
Est. Monthly Rent
$277/mo
Gross Yield
5.3%
Neighborhood Trend
+2.2%
Details
Condition
Brand new
Seller
Agency
Days on Market
176d
Flood Risk
-
First Listed
Apr 29, 2026
Last Seen
Apr 29, 2026
View on InfoCasas