More
Departamento - Venta - Santísima Trinidad | inver.tips
Back to listings
2bd 83m² - Trinidad
Trinidad, Asunción
Deal Rank #6062
Investment Rank #5101
Deal Score
51
Investment Score
63
Key Metrics
Price
$150,000
Built Area
83 m²
Price/m²
$1807/m²
Parking
1
Investment
Est. Monthly Rent
$1222/mo
Gross Yield
9.8%
Neighborhood Trend
+13.8%
Details
Condition
Brand new
Seller
Agency
Days on Market
174d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas