More
MARINA 11 - Casi Av. Santa Teresa, Asunción, Paraguay. | inver.tips
Back to listings
2bd 20m² - San Jorge
San Jorge, Asunción
Deal Rank #2740
Investment Rank #2364
Deal Score
64
Investment Score
74
Key Metrics
Price
$39,900
Built Area
20 m²
Price/m²
$1995/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
3
Parking
2
Investment
Est. Monthly Rent
$1500/mo
Gross Yield
45.1%
Neighborhood Trend
+7.7%
Details
Condition
Brand new
Seller
Agency
Days on Market
182d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas