Back to listings
2bd 90m² - Ycuá Satí
Ycuá Satí, Asunción
Deal Rank #8556
Investment Rank #6950
Deal Score
43
Investment Score
61
Key Metrics
Price
$226,739
Built Area
90 m²
Terrain
90 m²
Price/m²
$2519/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
1
Parking
0
Investment
Est. Monthly Rent
$2500/mo
Gross Yield
13.2%
Neighborhood Trend
+5.8%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
178d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 19, 2026
Last Seen
Feb 19, 2026
View on InfoCasas