More
EN VENTA CHALET EN LIMPIO ISLA AVEIRO | inver.tips
Back to listings
2bd 60m² - Limpio
Limpio, Central
Deal Rank #7954
Investment Rank #12439
Deal Score
45
Investment Score
32
Key Metrics
Price
$52,297
Built Area
60 m²
Terrain
280 m²
Price/m²
$872/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
1
Neighborhood Trend
-20.4%
Details
Condition
Brand new
Seller
Agency
Days on Market
179d
Flood Risk
-
First Listed
May 17, 2026
Last Seen
May 17, 2026
View on InfoCasas