Back to listings
4bd 450m² - Sajonia
Sajonia, Asunción
Deal Rank #6770
Investment Rank #10418
Deal Score
49
Investment Score
47
Key Metrics
Price
$285,000
Built Area
450 m²
Terrain
558 m²
Price/m²
$633/m²
Bedrooms
4
Bathrooms
3
Parking
3
Investment
Est. Monthly Rent
$1061/mo
Gross Yield
4.5%
Neighborhood Trend
-2.7%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
176d
Flood Risk
LOW
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
Feb 28, 2026
View on InfoCasas