More
VENDO DEPTO EN POZO EN YKUA SATI | inver.tips
Back to listings
1bd 45m² - Las Lomas
Las Lomas, Asunción
Deal Rank #5977
Investment Rank #7667
Pre-Construction
Deal Score
51
Investment Score
53
Key Metrics
Price
$107,500
Built Area
45 m²
Price/m²
$2389/m²
Bedrooms
1
Bathrooms
1
Parking
0
Investment
Est. Monthly Rent
$831/mo
Gross Yield
9.3%
Neighborhood Trend
+1.8%
Details
Condition
Under construction
Seller
Agency
Days on Market
167d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas