More
VENDO 1 DORM EN PETRA IMPERIALE | inver.tips
Back to listings
1bd 45m² - Las Lomas
Las Lomas, Asunción
Deal Rank #7036
Investment Rank #8928
Pre-Construction
Deal Score
48
Investment Score
49
Key Metrics
Price
$118,000
Built Area
45 m²
Price/m²
$2622/m²
Bedrooms
1
Bathrooms
1
Parking
0
Investment
Est. Monthly Rent
$824/mo
Gross Yield
8.4%
Neighborhood Trend
+1.6%
Details
Condition
Under construction
Seller
Agency
Days on Market
175d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas