More
CASA VENTA ASUNCION ZONA PUERTO ASUNCION | inver.tips
Back to listings
3bd 100m² - Asunción
Asunción, Asunción
Deal Rank #4462
Investment Rank #2924
Deal Score
57
Investment Score
75
Key Metrics
Price
$94,196
Built Area
100 m²
Terrain
210 m²
Price/m²
$942/m²
Bedrooms
3
Est. Monthly Rent
$1387/mo
Gross Yield
17.7%
Neighborhood Trend
+2.9%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
174d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Apr 25, 2026
Last Seen
Apr 25, 2026
View on InfoCasas