More
Casa - venta - luque paraguay | inver.tips
Back to listings
3bd 180m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #842
Investment Rank #167
Deal Score
72
Investment Score
91
Key Metrics
Price
$57,436
Built Area
180 m²
Terrain
117 m²
Price/m²
$319/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
2
Parking
0
Investment
Est. Monthly Rent
$816/mo
Gross Yield
17.0%
Neighborhood Trend
+5.8%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
171d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas