More
En venta hermoso chalet a estrenar en Luque | inver.tips
Back to listings
2bd 77m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #281
Investment Rank #1901
Deal Score
78
Investment Score
79
Key Metrics
Price
$37,051
Built Area
77 m²
Terrain
153 m²
Price/m²
$481/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
1
Parking
2
Investment
Est. Monthly Rent
$522/mo
Gross Yield
16.9%
Neighborhood Trend
+5.8%
Details
Condition
Brand new
Seller
Agency
Days on Market
171d
Flood Risk
-
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas