More
Vendo departamento Las Lomas | inver.tips
Back to listings
2bd 113m² - Asunción
Asunción, Asunción
Deal Rank #4925
Investment Rank #9649
Deal Score
55
Investment Score
46
Key Metrics
Price
$196,235
Built Area
113 m²
Price/m²
$1737/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
1
Parking
0
Investment
Est. Monthly Rent
$1000/mo
Gross Yield
6.1%
Neighborhood Trend
+0.4%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
168d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 27, 2026
Last Seen
Feb 27, 2026
View on InfoCasas