More
CASA EN SAN MARCOS III, LIMPIO | inver.tips
Back to listings
3bd 120m² - Limpio
Limpio, Central
Deal Rank #652
Investment Rank #9923
Deal Score
74
Investment Score
50
Key Metrics
Price
$37,179
Built Area
120 m²
Terrain
360 m²
Price/m²
$310/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
1
Neighborhood Trend
-20.0%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
169d
Flood Risk
-
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas