More
DEPARTAMENTO VENTA EN ASUNCION ZONA CLUB CENTENARIO | inver.tips
Back to listings
3bd 197m² - Bella Vista
Bella Vista, Asunción
Deal Rank #1407
Investment Rank #11446
Deal Score
71
Investment Score
36
Key Metrics
Price
$280,000
Built Area
197 m²
Price/m²
$1421/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
4
Parking
2
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
167d
Flood Risk
LOW
First Listed
Apr 23, 2026
Last Seen
Apr 23, 2026
View on InfoCasas